Adore Mobilya
Celoxy
Adore Mobilya
0
87
 • 0 Oy - 0 Ortalama
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):1 Ziyaretçi
Şuan Çevrimdışı!
Şuan Çevrimdışı!
Celoxy Yeni Üye
*

 • Konum: 53 | Rize
 • Rep puanı 0
 • Konular168
 • Mesajlar168
 • SMS Onayı:Yapıldı
 • Hesap Onayı:Doğrulandı
Türkiye'nin lider demonte mobilya üreticisi Adore Mobilya, 30 yılı aşkın deneyimi ve yenilikçi yaklaşımıyla, kullanışlı ve modern tasarımlı ürünleriyle sektörde öne çıkmaktadır. Orijinal ve güncel ihtiyaçlara uygun çözümler sunan firma, "En Kaliteli - En Hesaplı Mobilya" ilkesini benimseyerek hizmet vermeye devam etmektedir. Adore Mobilya Türkiye'de faaliyet gösteren bir mobilya markasıdır. Adore Mobilya, özellikle ev ve ofis mobilyaları alanında geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ürünleri arasında kitaplıklar, çalışma masaları, dolaplar, TV üniteleri, sehpa ve çeşitli dekoratif mobilya ürünleri bulunmaktadır. Marka, uygun fiyatlı ve işlevsel mobilyalar sunmayı hedeflemektedir. Online satış kanalları ve fiziksel mağazalar aracılığıyla müşterilerine ulaşmaktadır. Ayrıca, Adore Mobilya'nın mobilya montajı ve teslimatı gibi ek hizmetler de sunduğu bilinmektedir.

Ankara - Gölbaşı'nda yer alan 248.000 m2'lik tesisinde, 42.800 m2 kapalı alanda üretim yapan Adore Mobilya, eğitimli ve tecrübeli personeliyle, gelişmiş otomasyon sistemleri ve bilgisayarlı CNC hatlarında seri üretim gerçekleştirmektedir. Uzman mühendisler, iç mimarlar ve teknik personel ile birlikte, ithalat, ihracat, pazarlama ve ar-ge ekipleriyle, müşterilerine en yüksek kalitede ürünleri en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlamaktadır.

Adore Mobilya, günlük 12.000 paket modüler mobilya üretim kapasitesiyle, 900'den fazla satış noktasına haftalık tarifeli sevkiyatlar yapmaktadır. 5 kıtada 50'den fazla ülkeye ihracat yapan firma, ulusal ve uluslararası organize perakendeci ve yapı marketlerin bir numaralı demonte mobilya tedarikçisi konumundadır.

Ev ve ofis dekorasyonuna yeni bir soluk getiren Adore Mobilya, müşteri öneri ve tavsiyelerine değer vererek, müşteri odaklı yaklaşımıyla geliştirdiği satış sonrası hizmetler ve kampanyalar ile ev ve ofis mobilyası ihtiyaçlarını en kaliteli ve hesaplı çözümlerle karşılamayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda dağıtım ağını genişleterek, ürünlerini Türkiye'nin her noktasında müşterilerine sunmayı başarmıştır.

Online satış ve tanıtım platformu adoremobilya.com ile müşterilerinin güncel beklentilerine hızlı ve birebir cevap vermekte olan Adore Mobilya, sanal alışverişte yenilikçi bir yaklaşım benimsemektedir. Sektörde öncü satış sitelerinde de başarıyla satışlarını gerçekleştiren firma, Türkiye genelinde mobilya alanında "aynı gün kargo" hizmeti sunabilen tek üreticidir.

Adore Mobilya, "Başarı, detaylarda gizlidir" anlayışıyla, ürünlerinde uluslararası standartlara sahip, insan sağlığına zararsız, kanserojen madde içermeyen E1 sertifikalı yonga levha kullanmaktadır. Çevre ve insan sağlığına duyarlı üretim yapan firma, yasal kanun ve mevzuatlara uygun hareket etmektedir.

Organizasyon yapısından tüketici memnuniyetine, satış öncesi ve sonrası süreçlerin etkin yönetimine kadar her alanda Avrupa Birliği standartlarına uygun üretim yapan Adore Mobilya, Almanya'dan tescilli TUV Cert ISO 9001 sertifikasına sahiptir. Toplam kalite sistemine uygun olarak, ürünlerine duyduğu güvenle Türkiye ve Avrupa'da bir ilk olan 7 yıl garanti sunmaktadır.

Sektörde 30 yıllık geçmişine rağmen sürekli yenilikçi yaklaşımıyla yoluna devam eden Adore Mobilya, müşterileriyle beraber daha çok yol kat edeceğinin bilinciyle yurtiçi ve yurtdışı yatırımlarına devam etmektedir.

Adore Mobilya, kaliteli ve hesaplı mobilya anlayışıyla, ev ve ofislerinize estetik ve işlevsel çözümler sunmaya devam edecektir.Anahtar Kelimeler

Adore Mobilya, Adore Mobilya indir, Adore Mobilya Videosu, Adore Mobilya online izle, Adore Mobilya Bedava indir, Adore Mobilya Yükle, Adore Mobilya Hakkında, Adore Mobilya nedir, Adore Mobilya Free indir, Adore Mobilya oyunu, Adore Mobilya download, Adore Mobilya webmaster, Adore Mobilya webmaster forum, Adore Mobilya webmaster platformu


Foruma Git: