• Forumumuza reklam vermek için Never Lose isimli yönetici ile iletişime geçiniz.
seo paketleri 

Şikayet Kategorisi Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Esentürk

Moderatör Sorumlusu
Moderatör
Katılım
9 Tem 2019
Mesajlar
26
Beğeniler
9
Puanları
8
#1
Bu kategori üzerinde konu açmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki kurallarla beraber ilerliyip konu açmayı 2 defa düşünmeliler. Aksi halde Yönetim Ekibimiz tarafından uyarı ve uzaklaştırma cezası alacaklardır.
__________________________________________________________________________________

Şikayet hakkındaki konuları aşağıdaki şablona göre yazmanız gerekmektedir.

Şikayet edilen üye ( Kullanıcı adı veyatta profil urlsi yazmalısınız. )
Şikayet nedeni ( Buraya konuyla alakalı kısa bir özet yazmalısınız. )
Şikayetinizin amacı ( Buraya ise isteğinizin ne olduğunu yazınız. ) (Ödeme iadesi, işlemin tamamlanması vb...)

__________________________________________________________________________________

Şikayet Kuralları

- Bir hosting firmasını şikayet etmeden önce sorunları firma ile aranızda çözmeye gayret edin. Eğer haklı olduğunuzu düşünüyorsanız mağdur edildiyseniz, firma mağduriyetinizi gidermek için bir çaba göstermiyorsa konu açabilirsiniz.

- Açılan şikayet konularının açık, anlaşılır, sade olması gerekmektedir. Ayrıca şikayetçi olduğunuz konularda gerekli tüm kanıtlar, görüşme kayıtları, destek biletleri kayıtları ve ödeme dekontlarını paylaşmanız gerekmektedir.

- Forum üst yönetiminin aldığı karar ile kanıtsız, karalama amaçlı, gerçek olmayan veya söz konusu firma ile ilgisi olmayan içerikte açılan konular haricinde, açılmış ve çözüme bağlanmış şikayet konuları, konuda haklı çıkan üyenin isteği olmadan kesinlikle silinmeyecek.

- Kanıtsız ve karalama amaçlı açılmış şikayet konularında, firmanın isim değerine zarar verildiği için, konuyu açan üye 7 (yedi) gün forumdan uzaklaştırılır. Tekrarında bu ceza süresiz olacaktır.

- Şikayet konularına; konuyla ilgisiz olan üyelerin (geçmiş olsun, onlar zaten tostçuydu, tostçularla çalışırsanız böyle olur, ben size çirkin hostingi öneririm, uygun fiyatlarla hizmet sağlayabiliriz) şeklinde gereksiz yorum yapması kesinlikle yasaktır. Firmanın müşterileri aynı durumdan mağdur durumdaysa yada söz konusu olumsuz durum hakkında daha önceden firma yetkililerinden bilgi almışlarsa, onlar da daha önceki sıkıntılarını kanıtlarıyla birlikte yazabilirler.

- Hosting firmasının müşteri bilgilerini (isim soyisim, site adresleri, telefon numaraları v.b) forum içinde izinsiz olarak paylaşması yasaktır. Bu kurala uymayan üye 3 gün cezalandırılır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst