Webmaster Platformu, Forumu, Forumları, Google, Sitesi

Tam Versiyon: 12. Nesil i9 İşlemcili, RTX 3080Ti Ekran Kartlı Excalibur G911
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
[Resim: E4fZbA.jpg]
Excalibur serisinin G911 modelinin çıkacağı söylenmişti ve Eylül ayında 11. Nesil i9 işlemci ve RTX 3080 ekran kartı ile bizimle birlikte oldu. Aslında hem güçlü hem de teknik özellikleri ile birlikte herkesin beğenisini almıştı özellikle de benim gibi araştırmayı seven ve teknoloji konularını yakından takip eden kişilerin Smile genellikle öğrenciler, yazılımcılar ve tasarım işleriyle ilgilenen çoğu kişi bu bilgisayarı kullanıyor. Soğutucu olarak ben ilk mağazada denediğimde biraz kasmıştım soğutma olayı benim de hoşuma gitmişti.
 
Şimdi ise 12. nesil i9 işlemci ile çıktı ki 12. nesil i9 işlemciyi laptoplarda kullanan ilk marka olmayı da başardı. Bir araştırmamda denk gelmiştim. CES 2021 platformunda sergilenen Alder Lake ailesinden dünyanın en iyi işlemcilerinden biri olarak 12. Nesil i9 işlemcisi 16 çekirdek barındırıyordu. Bu da gerçekten gördüğüm en güçlü işlemcilerden biriydi. Bunu da Excaliburda görmek beni iyice meraklandırdı.
 
Buna ek olarak da RTX 3080Ti ekran kartı ile desteklenmiş. Bu da en iyi ekran kartlarından biri. Biliyosunuz ki RTX 3080Tİ’li bi pc + 12. Nesil i9 işlemcisi olan bir pc ile nasıl bir oyun deneyimi sunar düşünemiyorum Smile)
 
İlk olarak Excalibur G911 ile çıkan RTX 3080Ti ekran kartıyla desteklenmiş 12. Nesil i9 işlemciyi deneyimlemek hepimizin isteğidir sanırım Smile